جستجو
چهارشنبه - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹ حزب تمدن > اخبار > ايرانيان خارج از كشوراستقبال گسترده‌اي از انتخابات رياست جمهوري داشته‌اند
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.
دميرتاش: اردوغان دست كمي از ابوبكربغدادي ندارد
يكي از رهبران حزب اپوزيسيون دموكراتيك خلق تركيه در مصاحبه‌اي درباره مسائل مورد گفت‌وگو در نشست شوراي اروپا سخن گفت و خواستار حمايت اروپا شد.

 
ايرانيان خارج از كشوراستقبال گسترده‌اي از انتخابات رياست جمهوري داشته‌اند


به گزارش ايرنا، بهرام قاسمي كه براي شركت در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در حسينيه جماران حضور يافته بود، اظهار داشت: به تعبير نمايندگي‌هاي سياسي ايران در كشورهايي كه به وقت محلي انتخابات در آنجا آغاز شده، مشاركت مردم در اين دوره بي‌نظير است.
وي با يادآوري اينكه انتخابات ساعت 8 به وقت محلي در كشورهاي مختلف آغاز مي‌شود، گفت: آخرين گزارش‌هاي رسيده از كشورهاي حوزه اقيانوسيه و برخي كشورهاي آسيايي كه انتخابات در آنجا آغاز شده، از مشاركت گسترده ايرانيان خارج از كشور حكايت دارد.
قاسمي درباره تاثير حضور مردم در پاي صندوق‌هاي راي در تحكيم موقعيت بين‌المللي و منطقه‌اي ايران نيز اظهار داشت: امنيت ايران متكي به نيروهاي مردمي است كه همواره در صحنه‌هاي مختلف حضور داشته‌اند.
سخنگوي وزارت امور خارجه افزود: مردم در چهار دهه گذشته حضور خود را در عرصه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي ثبت كرده و نشان داده‌اند كه مي‌توان از اين ظرفيت براي ارتقاء جايگاه منطقه‌اي و بين‌المللي ايران بهره برد.
قاسمي اظهار داشت: انتخابات امروز مي‌تواند نقطه عطف و آغازين ديگري در مسير حركت ملت ايران باشد.
وي با يادآوري بحران‌هاي موجود در منطقه خاورميانه و تحولات منطقه اي، اظهار داشت: مي‌توان با هوشمندي ملت، امنيت و ثبات كشور را در اين شرايط حساس حفظ كرد.
سخنگوي وزارت امور خارجه در ادامه با اشاره به تحولات اقتصادي كشور پس از اجراي برجام و لغو بخشي از تحريم‌ها، ابراز اميدواري كرد كه ملت ايران بتواند مسير تحولات اقتصادي خود را ادامه دهد.
وي حضور مردم در اين انتخابات را گسترده توصيف كرد و افزود: مردم همان گونه كه در دوران‌هاي گذشته به اشكال مختلف از جمله جنگ تحميلي و دوران سازندگي، نقش آفرين بوده اند، اين بار نيز نقش خود را به خوبي ايفا كردند.
سخنگوي وزارت امور خارجه گفت: با حضوري كه مردم در پاي صندوق راي داشته و حماسه‌اي ديگر خلق كردند، بار ديگر به قدرت‌هاي خارجي ياد دادند و تكرار كردند كه مردم ايران مستقل و آزاد هسنتد و آرامش و ثبات و آباداني خود را طلب مي‌كنند.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON