جستجو
دوشنبه - ۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱ حزب تمدن > اخبار > نامزدي كه ديگر رقبا را تخريب كند اصلح نيست
 
امكانات سايت

پيوندها

اخبار حزب
نقش احزاب سياسي در توسعه سياسي و اجتماعي راه ابريشم
سخنراني آقاي دكتر سيد محمد ميرمحمدي دبير كل حزب تمدن اسلامي و استاد دانشگاه علامه طباطبايي در نشست كميته دائمي (ICAPP) در تهران مورخ 14/11/1396
تكاليف و وظايف پنج دستگاه اجرايي ديگر براي تحقق اقتصاد مقاومتي مشخص شد
معاون اول رئيس‌جمهور طي ابلاغيه‌هايي جداگانه به پنج دستگاه اجرايي، تصويب نامه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي ناظر به پروژه‌هاي اولويت‌دار برنامه‌هاي ملي اقتصاد مقاومتي كه در آن وظايف و تكاليف هر يك از دستگاه‌ها براي اجراي اين پروژه‌ها مشخص شده است را ابلاغ كرد.
آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در بانك ملت
مديرعامل بانك ملت از آغاز پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني ازدواج و تهيه جهيزيه در تمامي شعب اين بانك در سراسر كشور خبر داد.
افطاري روحاني براي اصحاب رسانه
حسن روحاني شنبه شب و در ضيافت افطاري با اصحاب رسانه، تقويت اميد و اعتماد در جامعه و تلاش براي جلوگيري از لطمه ديدن اميد مردم را ضروري دانست و گفت: آرامش و ثبات امروز جامعه و پيشرفت‌هاي حاصله مرهون همين روحيه اميد و آرامش مردم است.

 
نامزدي كه ديگر رقبا را تخريب كند اصلح نيست


به گزارش ايرنا، ايشان ديروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با نهي كردن نامزدهاي رياست جمهوري از دروغ گفتن، گمراه كمردن و تهمت زدن به ديگر نامزدها اظهار داشت: انتخاب اصلح به معناي انتخاب كسي است كه صلاحيت بيشتري داشته باشد و نامزدي كه در تبليغات انتخاباتي با تخريب ديگر نامزدها به آنها تهمت بزند، اصلح نيست.
اين مرجع تقليد يكي از راه‌هاي مهم در تشخيص اصلح بودن نامزدها را نوع رفتار آنها در تبليغات انتخابات دانست و خاطرنشان كرد: كسي كه مي‌خواهد براساس قانون اساسي، فرهنگ اسلام و انقلاب اسلامي، كشور را اداره كند بايد صداقت، درستي، پاكي و قصد خدمت به مردم سرلوحه كار وي در انتخابات باشد.
آيت‌الله نوري همداني انتخابات را يك حق انساني و تكليفي اسلامي دانست و گفت: انتخابات يك حركت سرنوشت ساز براي جامعه است و همه مردم بايد مشاركت گسترده در انتخابات داشته باشند.
ايشان با واجب دانستن شركت در انتخابات به عنوان يك تكليف شرعي ادامه داد: انسان در مديريت و كيفيت اداره جامعه‌اي كه در آن زندگي مي‌كند و با سرنوشت خود در ارتباطات است، حق مشاركت دارد.

 
Copyright © 2013 - TAMADDON